Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Komposition, signerad TH Müller, 40/40, grafiskt blad med applikationer, bladmått ca 76 x 56 cm,
PROVENIENS: Galleri Ferm
292258
2015-03-08