Siri Rathsman etsning

Siri Rathsman etsning
Siri Rathsman etsning
Siri Rathsman etsning
Siri Rathsman etsning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RATHSMAN, Siri (1895-1974): Komposition, signerad Siri Rathsman, handkolorerad etsning, 10x30 cm

Fläck samt något gulnad

292265

2015-02-11