Urnor empirestil

Urnor empirestil
Urnor empirestil
Urnor empirestil
Urnor empirestil
Urnor empirestil
Urnor empirestil
Urnor empirestil
Urnor empirestil
Urnor empirestil
Urnor empirestil
Urnor empirestil
Urnor empirestil

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

URNOR, 1 par, 1800-tal, empirestil, patinerad och förgylld brons, postament i marmor, höjd ca 40 cm

Smärre nagg

292272

2015-02-11