Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BORDSLAMPA, 1800-tal, empirestil, förgylld samt patinerad brons, på lejontassar, höjd inkl. skärm ca 90 cm
Skärm med smärre bucklor,
292275
2015-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här