Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BORDSLAMPA, 1800-tal, empirestil, förgylld samt patinerad brons, på lejontassar, höjd inkl. skärm ca 90 cm

Skärm med smärre bucklor,

292275

2015-02-12