Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
DE FONTENAY, Alexis (Frankrike, 1815-1892): Kustbild med hus och figurer, signerad, olja på duk, 27x41 cm
Krackelyr
292284
2015-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här