Alexis de Fontenay oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DE FONTENAY, Alexis (Frankrike, 1815-1892): Kustbild med hus och figurer, signerad, olja på duk, 27x41 cm

Krackelyr

292284

2015-02-12