Boksnurra England
2015-02-12
292290
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BOKSNURRA, 1900-talets andra hälft, England, fanérad i mahogny, derko av blomma i intarsia, höjd ca 72, 43x43 cm
Bruksslitage