Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ med stenskiva, 1900-tal, rokokostil, mahogny, mässingsbeslag, höjd 80, 104x53 cm
Nyckel saknas, stenskiva med nagg, ytskador
292291
2015-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här