Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BYRÅ med stenskiva, 1900-tal, rokokostil, mahogny, mässingsbeslag, höjd 80, 104x53 cm
Zustandsbeschreibung
Nyckel saknas, stenskiva med nagg, ytskador
292291
2015-02-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner