Klubbat för:
8 000 SEK
10 000 SEK
KANDELABER, 1800-tal, Ryssland, stam klädd i rött glas, förgylld, för 2 ljus, på kvadratisk sockel i vit marmor, höjd 58 cm
Delvis renoverad, prismor med nagg
292309
2015-02-12