Kandelaber Ryssland

Kandelaber Ryssland
Kandelaber Ryssland
Kandelaber Ryssland
Kandelaber Ryssland
Kandelaber Ryssland
Kandelaber Ryssland
Kandelaber Ryssland
Kandelaber Ryssland

Klubbat för:

8 000 SEK

10 000 SEK

KANDELABER, 1800-tal, Ryssland, stam klädd i rött glas, förgylld, för 2 ljus, på kvadratisk sockel i vit marmor, höjd 58 cm

Delvis renoverad, prismor med nagg

292309

2015-02-12