Marint motiv oljemålning

Marint motiv oljemålning
Marint motiv oljemålning
Marint motiv oljemålning
Marint motiv oljemålning
Marint motiv oljemålning
Marint motiv oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Marint motiv, signerad och daterad AB-m 1902, olja på duk, ca 38x56 cm

Krackeleringar

292310

2015-02-12