Byrå Carl Malmsten

Byrå Carl Malmsten
Byrå Carl Malmsten
Byrå Carl Malmsten
Byrå Carl Malmsten
Byrå Carl Malmsten
Byrå Carl Malmsten
Byrå Carl Malmsten
Byrå Carl Malmsten
Byrå Carl Malmsten
Byrå Carl Malmsten
Byrå Carl Malmsten
Byrå Carl Malmsten
Byrå Carl Malmsten
Byrå Carl Malmsten

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BYRÅ, Carl Malmsten, Vetlanda, fanerad i jakaranda, blindträ i ek, 3 lådor, nyckelbussningar i mässing, modellen formgiven 1956, höjd 80, 90x42 cm

Ytslitage

292329

2015-02-12