Kompass

Kompass
Kompass
Kompass
Kompass
Kompass
Kompass

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FARTYGSKOMPASS, 1940-tal, märkt AFT Typ P11, militär, stämplad undersökt 1944, kompassens diameter ca 11,5 cm, i originallåda

Slitage, ej funktionstestad

292338

2015-02-12