Susanna Hesselberg färgfotografi
Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
HESSELBERG, Susanna (Norge, född 1967): No title, signerad, daterad och numrerad på baksidan Susanna Hesselberg 2002, 3/5, färgfotografi typ c, 103x160 cm
PROVENIENS: Andréhn-Schiptjenko, Stockholm
292344
2015-02-12