Anders Johansson Stimmer olja på duk
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
JOHANSSON STIMMER, Anders (född 1962): Vildmarkscircus, monogramsignerad samt signerad och daterad på baksidan Anders Johansson Stimmer 2004, olja på duk, 110x91 cm
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare
292345
2015-02-12