Anders Johansson Stimmer olja på duk

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

JOHANSSON STIMMER, Anders (född 1962): Vildmarkscircus, monogramsignerad samt signerad och daterad på baksidan Anders Johansson Stimmer 2004, olja på duk, 110x91 cm
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare

292345

2015-02-12