Tony Landberg pigmentsutskrift

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LANDBERG, Tony (född 1941): "Glashuset ut och in", 1998, signerad och numrerad 5/7, pigmentutskrift på fineart papper, 70x49 cm

292347

2015-02-13