Spelbord England

Spelbord England
Spelbord England
Spelbord England
Spelbord England
Spelbord England
Spelbord England
Spelbord England
Spelbord England
Spelbord England
Spelbord England

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD, engelsk stil, 1900-tal, mahognyfanér, intarsia, låda i sarg med mässingsbeslag, kopplade ben, med hylla, på hjultrissor, totalhöjd ca 75, i uppfällt läge 109x109 cm

Fläckar, smärre fanérskador

292350

2015-02-12