Spelbord England
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPELBORD, engelsk stil, 1900-tal, mahognyfanér, intarsia, låda i sarg med mässingsbeslag, kopplade ben, med hylla, på hjultrissor, totalhöjd ca 75, i uppfällt läge 109x109 cm
Fläckar, smärre fanérskador
292350
2015-02-12