Carl Werner pastell

Carl Werner pastell
Carl Werner pastell
Carl Werner pastell
Carl Werner pastell

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WERNER, Carl (1800-tal): Stilleben med kopparkastrull och lykta, signerad Carl Werner H K S 1899, pastell, 44x52 cm, oramad

Smärre repor och revor

292363

2015-02-12