Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WERNER, Carl (1800-tal): Stilleben med kopparkastrull och lykta, signerad Carl Werner H K S 1899, pastell, 44x52 cm, oramad
Smärre repor och revor
292363
2015-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här