Hederslegionen Frankrike

Hederslegionen Frankrike
Hederslegionen Frankrike
Hederslegionen Frankrike
Hederslegionen Frankrike
Hederslegionen Frankrike
Hederslegionen Frankrike

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HEDERSLEGIONEN, Frankrike, riddartecken, i etui, emalj på gulmetall, längd ca 60mm, etiu medföljer
PROVENIENS: Jacob Dahlin

Skador i emalj, lagning på band

292387

2015-02-12