Bordslampa 1960-tal

Bordslampa 1960-tal
Bordslampa 1960-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, mässing, 1960-tal, NAFA, total höjd 72 cm

Ytmärken, skärmen med lagning

292389

2015-02-12