Insjölandskap med tranor oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Insjölandskap med tranor, på spännramen märkt Anna Edelstam född Hierta cop, olja på duk, ca 34x50 cm

Smärre färgbortfall

292392

2015-02-12