Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, bordsskivor i glas, höjd ca 51, 60x45 cm
Bruksslitage, en glasskiva med ett skadat hörn
292400
2015-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här