Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, sockel i travertin, fasettslipad glasskiva, höjd ca 52,5, 70x70 cm
Sockeln med ngn enstaka nagg
292402
2015-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här