Vas Ann Wåhlström
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VAS, Ann Wåhlström, Kosta 1992, dekor av cirklar i svart, hals i gult glas, signerad 8344-021, KOSTA BODA A. WÅHLSTRÖM EDITION 92 5/25 samt egenhändig signatur, höjd ca 43 cm
Obetydliga repor
292404
2015-02-12