Vas Ann Wåhlström

Vas Ann Wåhlström
Vas Ann Wåhlström
Vas Ann Wåhlström
Vas Ann Wåhlström
Vas Ann Wåhlström
Vas Ann Wåhlström

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VAS, Ann Wåhlström, Kosta 1992, dekor av cirklar i svart, hals i gult glas, signerad 8344-021, KOSTA BODA A. WÅHLSTRÖM EDITION 92 5/25 samt egenhändig signatur, höjd ca 43 cm

Obetydliga repor

292404

2015-02-12