Tamburmajor

Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor

Klubbat för:

15 000 SEK

2 000 SEK

TAMBURMAJOR, 1900-talets andra hälft, mässing, höjd ca 177 cm

Bruksslitage

292406

2015-02-12