Pelarbord 1900-tal

Pelarbord 1900-tal
Pelarbord 1900-tal
Pelarbord 1900-tal
Pelarbord 1900-tal
Pelarbord 1900-tal
Pelarbord 1900-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PELARBORD, 1900-talets första hälft, enligt uppgift Svensk Hemslöjd, valnöt, höjd 56, diameter 76 cm

Skivan ngt blekt, bruksslitage

292426

2015-02-12