Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PELARBORD, 1900-talets första hälft, enligt uppgift Svensk Hemslöjd, valnöt, höjd 56, diameter 76 cm
Skivan ngt blekt, bruksslitage
292426
2015-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här