Salvador Dali tillskriven färgetsning
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DALI, Salvador (1904-1989), tillskriven: Ryttare till häst, bär signatur, numrerad 44/300, färgetsning, 49,5x59 cm, oramad
PROVENIENS: Gallery Hall, Söborg, Danmark, 1982
Monterad vertikalt på mitten av bakstycket, svår att lossa
292453
2015-02-13