Salvador Dali tillskriven färgetsning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DALI, Salvador (1904-1989), tillskriven: Ryttare till häst, bär signatur, numrerad 44/300, färgetsning, 49,5x59 cm, oramad
PROVENIENS: Gallery Hall, Söborg, Danmark, 1982

Monterad vertikalt på mitten av bakstycket, svår att lossa

292453

2015-02-13