Salvador Dali tillskriven färgetsning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DALI, Salvador (1904-1989): tillskriven, Komposition, bär signatur, numrerad 82/300, färgetsning, 55x42,5 cm

292454

2015-02-13