Sven Olof Ehrén färglitografier

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EHRÉN, Sven-Olof (1927-2004): (3) Motiv från Sergels torg, Slottet samt Slussen, signerade och daterade Sven Olof Ehren -71, träsnitt, 54, 290, 322/360, vardera 23x40 cm

292464

2015-02-13