Ulf Trotzig, oljemålning

Ulf Trotzig, oljemålning
Ulf Trotzig, oljemålning
Ulf Trotzig, oljemålning
Ulf Trotzig, oljemålning
Ulf Trotzig, oljemålning
Ulf Trotzig, oljemålning

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ULF TROTZIG (1925-2013), Svart fågel, signerad Trotzig, daterad på baksidan 2001, olja på duk, 74 x 61 cm

292493

2015-02-15