Albert Johansson - målning
Klubbat för:
58 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Indra, signerad på baksidan Albert Johansson -1957, blandteknik limfärg/akvariesand/betongspackel på pannå, 105 x 75 cm
Proveniens: Uppsala Auktionskammare, 2012
292500
2015-03-21