Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JAMBIYA, Saudi Arabien, 1900-tal, klinga med guldtauschering, förgyllt och dekorerat fäste och beslag, längd 41,5 cm
292513
2015-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här