Jambiya

Jambiya
Jambiya
Jambiya
Jambiya
Jambiya
Jambiya
Jambiya
Jambiya
Jambiya
Jambiya
Jambiya
Jambiya
Jambiya
Jambiya
Jambiya
Jambiya

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAMBIYA, Saudi Arabien, 1900-tal, klinga med guldtauschering, förgyllt och dekorerat fäste och beslag, längd 41,5 cm

292513

2015-03-17