Benno Arzt oljemålning

Benno Arzt oljemålning
Benno Arzt oljemålning
Benno Arzt oljemålning
Benno Arzt oljemålning
Benno Arzt oljemålning
Benno Arzt oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ARZT, Benno (född 1941): Komposition med fåglar", signerad Benno Artzt och daterad 2010, olja på duk, 150x120 cm

292517

2015-02-13