Thomas Bosschaert Willeboirts hans efterföljare
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
THOMAS BOSSCHAERT WILLEBOIRTS, hans efterföljare (flamländsk skola, omkring 1700), Jesu födelse, olja på duk, 130x102 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
Skador, dubblerad, krackeleringar, färgbortfall, hål
292519
2015-02-19