Smörgåsbestick England
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SMÖRGÅSBESTICK, 23 st, silver, 1800-tal, England, bestående av: 7 gafflar, 13+3 knivar, skaft i pärlemor, dekor av vinrankor i 3 knivblad, längd ca 16,5-19,5 cm, totalvikt inkl skaft ca 886 g
Slitage
292522
2015-02-13