Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ELIAS MARTIN, (1739-1818): (9) Fader vår, etsningar, ca 38x30 cm, oramade
Oramade, gulnare, skador
292523
2015-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här