Väggplakett brons Stig Blomberg

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BLOMBERG, Stig (1901-1970): Väggplakett med motiv av två flickor, brons, signerad S Blomberg, gjutarmärkt H Bergman, numrerad 14/16, ca 23x20 cm

292526

2015-02-13