Siri Derkert, oljemålning

Siri Derkert, oljemålning
Siri Derkert, oljemålning
Siri Derkert, oljemålning
Siri Derkert, oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

7 500 SEK

SIRI DERKERT (1888-1973), Blå skog, olja på duk uppklistrad på pannå, 38 x 28 cm.
Intyg på papperslapp på baksidan av brorsonen Jean-Edvard Derkert, daterad 2001.
Proveniens: I familjen Derkerts ägo

292528

2015-02-13