Siri Derkert, oljemålning
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
7 500 SEK
SIRI DERKERT (1888-1973), Blå skog, olja på duk uppklistrad på pannå, 38 x 28 cm.
Intyg på papperslapp på baksidan av brorsonen Jean-Edvard Derkert, daterad 2001.
Proveniens: I familjen Derkerts ägo
292528
2015-02-13