Gipsfiguriner efter John Bauer

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 3 st, gips, efter John Bauer, varav ena "Humpe", bemålad, höjd ca 9-11 cm

"Humpe" med lagning och spricka, slitage

292533

2015-02-13