Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FIGURINER, 3 st, gips, efter John Bauer, varav ena "Humpe", bemålad, höjd ca 9-11 cm
"Humpe" med lagning och spricka, slitage
292533
2015-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här