Siri Derkert, akvarell

Siri Derkert, akvarell
Siri Derkert, akvarell
Siri Derkert, akvarell
Siri Derkert, akvarell

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SIRI DERKERT (1888-1973), Flickporträtt, akvarell på papper, signerad, 36 x 22 cm.
Proveniens: I familjen Derkerts ägo

292537

2015-02-13