Siri Derkert akvareller

Siri Derkert akvareller
Siri Derkert akvareller
Siri Derkert akvareller
Siri Derkert akvareller

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIRI DERKERT (1888-1973): (2) Figurer, akvareller på papper, 16,5 x 11 cm vardera, illustrationer på menyer. Proveniens: I familjen Derkerts ägo

292548

2015-02-13