Skåp 1900-tal

Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SKÅP / HIGHBOARD, 1900-talets mitt, betsat och lackat lövträ, nyckelbussningar i mässing, tapetserad dekor av "Flora", invändigt med hyllplan, höjd 112, 170x44 cm

Omarbetad, smärre slitage

292558

2015-02-16