Skåp 1900-tal
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SKÅP / HIGHBOARD, 1900-talets mitt, betsat och lackat lövträ, nyckelbussningar i mässing, tapetserad dekor av "Flora", invändigt med hyllplan, höjd 112, 170x44 cm
Omarbetad, smärre slitage
292558
2015-02-16