Gösta Werner oljemålning

Gösta Werner oljemålning
Gösta Werner oljemålning
Gösta Werner oljemålning
Gösta Werner oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

WERNER, Gösta (1909-1989): Komposition, signerad a tergo Gösta Werner, olja på duk, 80x65cm

292577

2015-02-13