Sköljkoppar med pantograferad dekor

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÖLJKOPPAR, 12 st., glas, 1900-tal, pantograferad dekor, höjd ca 7,5, diameter ca 13 cm

En med 2 nagg

292582

2015-02-13