Tekannor yixinggods

Tekannor yixinggods
Tekannor yixinggods
Tekannor yixinggods
Tekannor yixinggods
Tekannor yixinggods
Tekannor yixinggods
Tekannor yixinggods
Tekannor yixinggods
Tekannor yixinggods
Tekannor yixinggods
Tekannor yixinggods
Tekannor yixinggods

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TEKANNOR, 3 st, Kina, 1900-tal, Yixing, dekor med motiv av blommande grenar, höjd ca 9-12 cm

Bruksslitage

292593

2015-02-13