Albert Johansson, målning

Albert Johansson, målning
Albert Johansson, målning

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Vinglas, signerad Albert Johansson, daterad på baksidan 1988, blandteknik limfärg på pannå, 61 x 70 cm

292594

2015-03-21