Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TERRINER, 2 st, porslin, Kina, 1800-tal, en med lock, dekor i underglasyrblått med motiv av pagodlandskap, längd ca 26 resp 29 cm
Smärre nagg, smärre tillverkningsdefekter
292595
2015-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här