Kinesiska terriner 1800-tal

Kinesiska terriner 1800-tal
Kinesiska terriner 1800-tal
Kinesiska terriner 1800-tal
Kinesiska terriner 1800-tal
Kinesiska terriner 1800-tal
Kinesiska terriner 1800-tal
Kinesiska terriner 1800-tal
Kinesiska terriner 1800-tal
Kinesiska terriner 1800-tal
Kinesiska terriner 1800-tal
Kinesiska terriner 1800-tal
Kinesiska terriner 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TERRINER, 2 st, porslin, Kina, 1800-tal, en med lock, dekor i underglasyrblått med motiv av pagodlandskap, längd ca 26 resp 29 cm

Smärre nagg, smärre tillverkningsdefekter

292595

2015-02-13